Aké frekvencie má kľúč BMW E39? Technické detaily
|

Aké frekvencie má kľúč BMW E39? Technické detaily

V dnešnej dobe sa stáva stále dôležitejšie mať technickú znalosť o svojom vozidle. Ak patríte medzi majiteľov BMW E39, určite vás zaujíma, aké frekvencie sa v ňom vyskytujú. V tomto článku sa pozrieme na technické detaily a vysvetlíme, aké frekvencie má kľúč BMW E39. Buďte pripravení na dojmy!
Aké sú štandardné frekvencie pre kľúč BMW E39?

Aké sú štandardné frekvencie pre kľúč BMW E39?

Frekvencie kľúča pre BMW E39 sa líšia v závislosti od modelu a roka výroby vozidla.

Bežné štandardné frekvencie pre kľúč BMW E39 môžu byť:

  • 315 MHz
  • 433 MHz
  • 868 MHz

Vyššie uvedené frekvencie sú najčastejšie používané, ale je dôležité overiť presné technické špecifikácie vášho konkrétneho kľúča.

Technické parametre kľúča BMW E39

Technické parametre kľúča BMW E39

Vďaka špecifikáciám kľúča BMW E39 môžete ľahko riešiť problémy s jeho frekvenciami. Tento kľúč má štandardnú frekvenciu 433 MHz, ktorá je bežná pre mnoho kľúčov a diaľkových ovládačov. Táto frekvencia zabezpečuje spoľahlivý a bezproblémový prenos signálu medzi kľúčom a vozidlom.

Okrem frekvencie je dôležité poznamenať, že kľúč BMW E39 má aj kryptografické funkcie, ktoré zabezpečujú bezpečnosť jeho použitia. Tieto funkcie zabezpečujú, že len legitímny majiteľ kľúča má prístup k jeho používaniu a diaľkovému odomknutiu vozidla.

Frekvencia kľúča BMW E39 Kryptografické funkcie
433 MHz Áno

Odporúčané nastavenia frekvencií kľúča pre optimálne fungovanie

Pri nastavení frekvencií kľúča pre optimálne fungovanie vášho vozidla BMW E39 je dôležité mať na pamäti technické detaily. Priemerné frekvencie, ktoré sa používajú pre kľúč tejto série sú obvykle 315 MHz alebo 433 MHz.

Je dôležité zabezpečiť, že frekvencia vášho kľúča je správne nastavená, aby ste mohli bez problémov otvárať a zamykať vaše vozidlo. Ak máte pochybnosti o frekvencii vášho kľúča, odporúčame konzultovať sa s odborníkom alebo autorizovaným servisným centrom BMW.

Frekvencia kľúča Typ vozidla
315 MHz Bežné pre E39 modely
433 MHz Alternatívna voľba pre E39 modely

Záverom

Dúfame, že tento článok vám pomohol získať lepšie porozumenie o akých frekvenciách disponuje kľúč vášho BMW E39. V prípade akýchkoľvek ďalších technických otázok sa neváhajte obrátiť na odborníkov. Ďakujeme za váš záujem a želáme vám veľa bezproblémových jázd so svojím vozidlom!
Aké frekvencie má kľúč BMW E39? Technické detaily

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *